Načítání...

Papas Cantina | Mexické bistro

FRom hEll to plate

About us

Vítáme Vás na webových stránkách papascantina.cz

V naší síti provozoven nabízíme mexické, jihoamerické a texmex speciality, které pro Vás připravujeme z velmi kvalitních a čerstvých surovin.

Na našich provozech a bistru můžete ochutnat tradiční speciality Burrito, Quesadilla nebo Tacos, které si můžete dle vlastního přání přiostřit třeba papričkami Jalapeños nebo Habañero.

V nabídce Papas Cantina najdete také méně známé speciality a to například Choripan, nebo smažené Jalapeños plněné sýrem.
Ochutnejte sladké dezerty Strawberry Tacos nebo must try dezert Churros

Veškeré tyto, ale i další jídla pro Vás rádi připravíme i ve VEGAN VARIANTÁCH. Zde spolupracujeme s odborníky z firem Violife a Vegetarian Butcher.

Pitný režim je důležitý. V nápojovém lístku najdete naše domácí limonády BEZ PŘIDANÝCH CHEMICKY VYROBENÝCH ESENCÍ a BEZ UMĚLÝCH SLADIDEL, tradiční mexické pivo Sôl a mimo jiné také širokou nabídku mexických limonád Jarritos.

Kidz menu

Pro naše malé amigos můžete v online objednávce vybírat ze 3 druhů menu, nebo jako jednotlivá jídla. Děti si můžou dát například Cheesy Quesadilla nebo Bean & Cheese Burrito….Jo a kdo by neměl rád Tortilla Chips se zakysanou smetanou?

Naše domácí limonády jsou vyráběny s velkým podílem ovoce a jsou bez PŘIDANÝCH CHEMICKY VYROBENÝCH ESENCÍ a BEZ UMĚLÝCH SLADIDEL.

Helado rulez 🤟🏻 - jasně zmrzlina nesmí chybět. Fresca Paleta je tou správnou volbou.

Kompletní Kidz Menu najdete v online objednávce, nebo rovnou můžete objednat
na čísle +420 733 553 353.

tlačítko dětské menu

Main Dishes

Burrito
pšeničná tortilla plněná masem, fazolemi, rýží, zeleninou, sýrem. Pokud si nevyberete z naší nabídky, můžete si sestavit vlastní Burrito - Build your own. Samožrejmostí jsou varianty Vegan a Vegetarian
Quesadilla
na grilu zapečené tortilly se sýrem, masem, quacamole, pico de gallo…, quesadilly můžete objednávat ve 3 variantách, nebo build your own. Jako extras doporučujeme výborné mexické a tex-mex salsy z naší kuchyně. V online objednávce najdete alternativy vegan a vegeterian
Chorizo con Papas
Klobása chorizo s rustiko bramborami ve slupce s kořením a zakysanou smetanou. Jako extras doporučujeme papričky Jalapeňos. Veganskou alternativu připravujeme z No Minced od Vegetarian Butcher a alternativou smetany Flora Plant.
Nacho Cheese Triangles
smažené sýrové trojhránky, obalené v drcených křupavých nachos. Připravujeme na bohatém salátu s čerstvým avokádem a koriandrem. Jako dip Vám můžeme doporučit Chipotle mayo.
Mexican style BBQ Ribs
Vepřová žebírka tepelně upravená metodou sous-vide. Podáváme s pšeničnou tortilou se salsami a čerstvým koriandrem.
Jalapeno Poppers
Jalapenos Poppers jsou smažené papričky plněné vyzrálým čedarem. Veganskou variantu připravujeme z alternativ sýrů od značky Violife.
Choripan
Latinskoamerický sendvič plněný klobásou Chorizo s pico de gallo, tex-mex salsami a čerstvou zeleninou. Vegan alternativu připravujeme z produktu No sausage od Vegetarian Butcher.
Gazpacho
studená polévka, jejíž základní surovinou jsou rajčata. V Papas Cantině připravujeme se zakysanou smetanou a čerstvým koriandrem.
Salpicon Salad
pomalu vařené trhané hovězí maso se spoustou čerstvé zeleniny.
Sopa picante mexicana
pálivá polévka s mexickými fazolemi, i zde můžete doporučenými extras vyladit /například pálivost/ dle vlastních preferencí.
Ultimate Nachos
Ultimate Nachos z kuchyně Papas Cantina připravujeme s mnoho extras a samozřejmě také ve vegan variantě.
Churros
Sladké, křupavé, legendární - přesně takový je původně španělský dezert churros. Papas Churros dochucujeme dvěma druhy toppingů Sweet & Salty karamelem s himalájskou solí nebo Sweet & Spicy čokoládou s kardamomem.

DriNks

Papas Lemonades
Variace homemade limonád BEZ PŘIDANÝCH CHEMICKY VYROBENÝCH ESENCí a BEZ UMĚLÝCH SLADIDEL
Sol Beer
Originální Mexické pivo Sol
Jarritos
osvěžující limonády z Mexika. Jsou vyrobeny z čerstvého ovoce pěstovaného v Colima s přírodním třtinovým cukrem.
Mattoni - mineral water
Vyvážené minerály dávají Mattoni její nezaměnitelnou chuť.

Desserts

Churros
Sladké, křupavé, legendární - přesně takový je původně španělský dezert churros. Papas Churros dochucujeme dvěma druhy toppingů Sweet & Salty karamelem s himalájskou solí nebo Sweet & Spicy čokoládou s kardamomem.
Fresca Paleta
Tradiční prémiová zmrzlina vyrobena z ingrediencí nejvyšší kvality. Emulgátor a stabilizátory důležité k výrobě gelata jsou speciálně nakombinované a zásadně přírodní.

Rozvoz

Rozvoz do vybraných lokalit (Uhříněves, Říčany, Lipany, Koloděje, Nupaky, Kuří, Voděrádky, Krabošice, Čestlice, Průhonice, Pitkovice, Benice, Dolní Měcholupy, Dubeč, Netluky, Újezd nad Lesy, Hájek, Stupice, Sibřina, Květnice, Dobročovice, Zlatá, Sluštice, Křenice, Královice, Nedvězí, Pacov, Březí, Radošovice, Královice...a další…

objednej online

Kontakt

nám. Protifaš. bojovníků 143/2, Praha

+420 733 553 353 papascantina@gmail.com

Praha a blízké okolí, ZDARMA

hotovost, platební karty, stravenky Ticket Restaurant

@papascantina papascantina

Opening Hours

  • Pondělí 10:30 - 22:00
  • Úterý 10:30 - 22:00
  • Středa 10:30 - 22:00
  • Čtvrtek 10:30 - 22:00
  • Pátek 10:30 - 22:00
  • Sobota 10:30 - 22:00
  • Neděle 10:30 - 22:00

Poslední objednávka online 30 minut před koncem otevírací doby.