Načítání...

Papas Cantina | Mexické bistro

FRom hEll to plate

About us

Vítáme Vás na webových stránkách papascantina.cz

V naší síti provozoven nabízíme mexické, jihoamerické a texmex speciality, které pro Vás připravujeme z velmi kvalitních a čerstvých surovin.

Na našich provozech a bistru můžete ochutnat tradiční speciality Burrito, Quesadilla nebo Tacos, které si můžete dle vlastního přání přiostřit třeba papričkami Jalapeños nebo Habañero.

V nabídce Papas Cantina najdete také méně známé speciality a to například Choripan, nebo smažené Jalapeños plněné sýrem.
Ochutnejte sladké dezerty Strawberry Tacos nebo must try dezert Churros

Veškeré tyto, ale i další jídla pro Vás rádi připravíme i ve VEGAN VARIANTÁCH. Zde spolupracujeme s odborníky z firem Violife a Vegetarian Butcher.

Pitný režim je důležitý. V nápojovém lístku najdete naše domácí limonády BEZ PŘIDANÝCH CHEMICKY VYROBENÝCH ESENCÍ a BEZ UMĚLÝCH SLADIDEL, tradiční mexické pivo Sôl a mimo jiné také širokou nabídku mexických limonád Jarritos.

Kidz menu

Pro naše malé amigos můžete v online objednávce vybírat ze 3 druhů menu, nebo jako jednotlivá jídla. Děti si můžou dát například Cheesy Quesadilla nebo Bean & Cheese Burrito….Jo a kdo by neměl rád Tortilla Chips se zakysanou smetanou?

Naše domácí limonády jsou vyráběny s velkým podílem ovoce a jsou bez PŘIDANÝCH CHEMICKY VYROBENÝCH ESENCÍ a BEZ UMĚLÝCH SLADIDEL.

Helado rulez 🤟🏻 - jasně zmrzlina nesmí chybět. Fresca Paleta je tou správnou volbou.

Kompletní Kidz Menu najdete v online objednávce, nebo rovnou můžete objednat
na čísle +420 774 727 742.

tlačítko dětské menu

Main Dishes

Burrito
pšeničná tortilla plněná masem, fazolemi, rýží, zeleninou, sýrem. Pokud si nevyberete z naší nabídky, můžete si sestavit vlastní Burrito - Build your own. Samožrejmostí jsou varianty Vegan a Vegetarian
Quesadilla
na grilu zapečené tortilly se sýrem, masem, quacamole, pico de gallo…, quesadilly můžete objednávat ve 3 variantách, nebo build your own. Jako extras doporučujeme výborné mexické a tex-mex salsy z naší kuchyně. V online objednávce najdete alternativy vegan a vegeterian
Chorizo con Papas
Klobása chorizo s rustiko bramborami ve slupce s kořením a zakysanou smetanou. Jako extras doporučujeme papričky Jalapeňos. Veganskou alternativu připravujeme z No Minced od Vegetarian Butcher a alternativou smetany Flora Plant.
Nacho Cheese Triangles
smažené sýrové trojhránky, obalené v drcených křupavých nachos. Připravujeme na bohatém salátu s čerstvým avokádem a koriandrem. Jako dip Vám můžeme doporučit Chipotle mayo.
Mexican style BBQ Ribs
Vepřová žebírka tepelně upravená metodou sous-vide. Podáváme s pšeničnou tortilou se salsami a čerstvým koriandrem.
Jalapeno Poppers
Jalapenos Poppers jsou smažené papričky plněné vyzrálým čedarem. Veganskou variantu připravujeme z alternativ sýrů od značky Violife.
Choripan
Latinskoamerický sendvič plněný klobásou Chorizo s pico de gallo, tex-mex salsami a čerstvou zeleninou. Vegan alternativu připravujeme z produktu No sausage od Vegetarian Butcher.
Gazpacho
studená polévka, jejíž základní surovinou jsou rajčata. V Papas Cantině připravujeme se zakysanou smetanou a čerstvým koriandrem.
Salpicon Salad
pomalu vařené trhané hovězí maso se spoustou čerstvé zeleniny.
Sopa picante mexicana
pálivá polévka s mexickými fazolemi, i zde můžete doporučenými extras vyladit /například pálivost/ dle vlastních preferencí.
Ultimate Nachos
Ultimate Nachos z kuchyně Papas Cantina připravujeme s mnoho extras a samozřejmě také ve vegan variantě.
Churros
Sladké, křupavé, legendární - přesně takový je původně španělský dezert churros. Papas Churros dochucujeme dvěma druhy toppingů Sweet & Salty karamelem s himalájskou solí nebo Sweet & Spicy čokoládou s kardamomem.

DriNks

Papas Lemonades
Variace homemade limonád BEZ PŘIDANÝCH CHEMICKY VYROBENÝCH ESENCí a BEZ UMĚLÝCH SLADIDEL
Sol Beer
Originální Mexické pivo Sol
Jarritos
osvěžující limonády z Mexika. Jsou vyrobeny z čerstvého ovoce pěstovaného v Colima s přírodním třtinovým cukrem.
Mattoni - mineral water
Vyvážené minerály dávají Mattoni její nezaměnitelnou chuť.

Desserts

Churros
Sladké, křupavé, legendární - přesně takový je původně španělský dezert churros. Papas Churros dochucujeme dvěma druhy toppingů Sweet & Salty karamelem s himalájskou solí nebo Sweet & Spicy čokoládou s kardamomem.
Fresca Paleta
Tradiční prémiová zmrzlina vyrobena z ingrediencí nejvyšší kvality. Emulgátor a stabilizátory důležité k výrobě gelata jsou speciálně nakombinované a zásadně přírodní.

Kontakt

Koněvova 148, Praha 13000

+420 774 727 742 papascantina@gmail.com

Praha a blízké okolí, ZDARMA

hotovost, platební karty, stravenky Ticket Restaurant

@papascantina papascantina

Opening Hours

  • Pondělí 10:30 - 22:00
  • Úterý 10:30 - 22:00
  • Středa 10:30 - 22:00
  • Čtvrtek 10:30 - 22:00
  • Pátek 10:30 - 22:00
  • Sobota 10:30 - 22:00
  • Neděle 10:30 - 22:00

Poslední objednávka online 30 minut před koncem otevírací doby.